התוכנה מקשרת בין כל המסמכים באופן אוטומטי מובנה

הגיע הזמן
לעשות סדר

הזמן עושה את שלו, הזמן כבר עשה את שלו, היו זמנים בהם מחשבונים ידניים עם עיפרון ששכן מאחורי האוזן היוו את כלי הניהול היחידים של כל עסק מכל סוג שהוא – על גבי קרטון מזדמן  היינו רושמים כל דבר במחברת, מס' טלפון בפנקס טלפונים, המנהל היה עובד עם קבצי אקסל, או משרטט הכל על דפים המודבקים לשולחן העבודה, חיפוש אחרי מסמך בין הררי הדפים והניירת היה משימה מסובכת ביותר.

זמנך יקר. הזמן ממהר ורץ ואיתו מתפתחת ומתקדמת במהירות הטכנולוגיה. אפשר עדיין לנהל משרד, חברה ועסק עם קבצי אקסל ועם תוכנות מדף לניהול, אך הטכנולגיה העדכנית נותנת לך הרבה יותר.

האם אתה מרגיש שהתוכנה בה העסק מתנהל כיום עונה לכל ציפיותיך? מקיפה את כל הצרכים הייחודיים של העסק שלך? האם התוכנה נותנת לך בקרה ושליטה מושלמת בכל תהליכי העבודה? האם השלמת עם טעויות שנגרמו עקב ולמרות התוכנה?

זמנך יקר ובכל רגע אתה יכול להרוויח זמן וכסף.

אנו בדובדבן פיתוח תוכנה מאמינים שמנהל אמור לנהל ולשם כך הוא חייב תוכנה מקצועית שתיתן לו מענה מקיף ומושלם לכל הצרכים, תוכנות דובדבן מותאמות לכל לקוח  באופן אישי לפי צרכיו, הרגליו וסגנון העבודה שלו ומקיפות את כל צרכי העסק – החל בניהול לקוחות, עובדים וסוכנים, דוחו"ת וחישובים, וכלה בהזמנות, טפסים, פילוחים וחיפושים. התוכנה מאושרת, מותאמת ומסונכרנת עם חוקי רשות המיסים.

על צוות המפתחים של דובדבן נמנים מנתחי מערכות מקצוענים ומנוסים שיבינו לעומק את הצרכים הייחודיים שלך, את נקודות הבידול של העסק ואת תהליכי העבדה על כל פרטיהם. בגמר שלב האפיון הם יתכננו עבורך תוכנה מותאמת לצרכיך הכוללת את כל הפונקציונליות הדרושה ובשיתוף פעולה מלא שלך נגיע לפתרון מקצועי אופטימאלי ומושלם בשבילך.

התוכנה מקשרת בין כל המסמכים באופן אוטומטי מובנה, אין צורך להזין שום נתון פעמיים, הפקת מסמכים, חשבוניות, קבלות או דוח"ות מורכבים נעשית בדרך פשוטה, נעימה וקלה. תהליך ההטמעה כולל הדרכה אישי, לכל  אחד מן העובדים – כל עובד מקבל קוד גישה משלו עם הרשאות לעדכון הזמנות וביצועים.

אף רישום או נתון לא הולך לאיבוד – הכל מתועד בהסטוריה ומונע ממך הפסדים וזמן יקר שמתבזבז על חיפושים קדחתניים אחר נתונים מהעבר.

לדובדבן תוכנה ייחודית לענף השינוע התובלה והלוגיסטיקה, 10 שנים של ליווי והענקת שירותי תוכנה לחברות תובלה, הביאו לתוצאה מושלמת ולמוצר חובה לכל חברת שינוע. התוכנה מנהלת את ההזמנות ומתעדת כל הובלה מכל מקום ובכל מכשיר נייד, התוכנה מתעדכנת מיידית ומונעת טעויות ויכוחים והפסדים. אתם יכולים לתעד את ההזמנות שלכם היישר מקבינת משאית ההובלה ולצפות בנתונים אונליין מהלפטופ או הנייד שלכם.

לדובדבן עשרות לקוחות מרוצים ומגוון אפשרויות תוכנה וטכנולוגיה שיחסכו לך הרבה זמן והרבה כסף, יגדילו לך את הרווחים ויקדמו אותך להצלחה.

כסף לא גדל על עצים, הדובדבן כן.
לשרותך
צוות דובדבן