ככה זה
כשמשקיעים

העבודה בחברת "שמשון הובלות ואספקת חומרי בנין" התנהלה בצורה מסורבלת ומורכבת עד לפני שנים ספורות. הנהלת החברה המשמשת כספקית מלט לכל רחבי הארץ בזבזה שעות רבות על ניהול של טפסי ההזמנות, מעקב ובקרה, חיפוש הזמנות קודמות, בירור פרטים, סנכרון נתונים ועוד פעולות רבות שדרשו הקצאת משאבים יקרים של כח אדם וזמן.

הפניה לדובדבן היתה הצעד הראשון לקראת המהפך הניהולי המדהים שעבר על החברה מאז. בדובדבן ניתחנו בדקדקנות את כל תהליכי העבודה בחברה עד לפרטים הקטנים, הגדרנו דרישות מערכת ספציפיות ומסכים ידידותיים למשתמש וקלים לתפעול, הוספנו אוטומציה מלאה לתהליכים ארוכים, בנינו מנגנוני חיפוש ובקרה מתקדמים לחיפוש ושליפה מהירה של נתונים בזמן אמת ללא צורך בנבירה בקלסרים עבי כרס,  מה שהקל והאיץ מאוד את תהליכי יצירת ועריכת ההזמנות, בנינו מערכת הפקת דו"חות מורכבים לצורך התחשבנות מול מובילי משנה וספקים חיצוניים.

בסיום הליכי התכנון והפיתוח החל הליך ההטמעה לשימוש שוטף במשרדי החברה. נציגי דובדבן העניקו ליווי צמוד לנציגי השירות בשמשון בתקופת השימוש הראשונה בתוכנה, שדרגו ושיפרו את המערכת והחברה יצאה לדרך חדשה.

"דובדבן סיפקו לנו מענה מושלם ומקצועי ששיפר באופן משמעותי את כל תהליך העבודה והפך אותו ליעיל, מהיר ואפקטיבי. נשאר לנו זמן לדברים החשובים ונחסכים לנו מאות שעות עבודה בחודש. לכל דרישה שהצבנו – דובדבן מצאו פתרון גאוני וישים שהשתלב במערכת הממוחשבת. אנחנו והלקוחות מרוצים עד הגג!"

דובדבן

סיפקו לנו

מענה  מושלם

מותג המשקאות הקלים "פריגת" נרכש על ידי חברת "קוקה קולה" וחייב את "ברוורמן נפתלי הובלות"- להיערכות מחודשת. כמובילים של "פריגת" נדרש מהם להפיק דוחות חדשים לחברת "קוקה קולה".

נציגי דובדבן נפגשו עם ראשי הנהלת החברה ובנו יחד מסמך אפיון למערכת חשבוניות ודוחות מתקדמת ייעודית לצרכי החברה.

יצרנו עבורם מנגנון לניהול והפקת דוחות המתממשק לכל מכשיר, שדרגנו את המערכת באפליקציית הפקת דוחו"ת מורכבים, חיתוכים ופילוחים משולבים של הנתונים כולל אפשרויות חיפוש חכמות ומגוונות.

המערכת הוטמעה בהצלחה בחברה לשביעות רצונם של צוות ההנהלה והעובדים.

"פנינו לדובדבן לצורך הפקת דוחות וקיבלנו מערכת חכמה שהיא יד ימיננו ועונה במדויק לכל צרכי החברה. המערכת כוללת את כל הפונקציות החשובות לנו, קלה ונוחה לתפעול וזמינה מכל מקום".

פנינו לדובדבן

וקיבלנו מערכת חכמה

מערכת מבית דובדבן עושה את העבודה במסירות והתמדה…

חברת "א. בטיחות בתעבורה ובדרכים" מספקת שירותי קציני בטיחות בתעבורה. הפעילות המקיפה לוגיסטיקה מורכבת ותיאום בין גורמים שונים גרמו להנהלת החברה לחפש פתרון טכנולוגי מותאם שיקל על העומס וייעל את תהליך העבודה. בדובדבן אפיינו וניתחנו את כל סדרת השירותים הניתנים על ידי החברה- כשלכל שירות מיקדנו רשימת תהליכים פרטנית ומדויקת.

בנינו עבורם מערכת חדשנית המאפשרת להם שליטה ובקרה על כל התהליכים בשלביהם השונים, יצרנו מסכים עם שדות ופונקציות פרקטיות שמקצרות תהליכים ידניים ומסורבלים, הוספנו דוחות עם פילטרים שימושיים, שליפה וצפיה בנתונים ומזערנו את כח האדם העוסק בטיפול בנתונים הללו כאשר כבר אין צורך לאגור ולתייק אותם אחד אחד כשיש מערכת חכמה מבית דובדבן שעושה את העבודה במסירות והתמדה…

"מאז שהטמענו בחברתנו את המערכת של דובדבן, העבודה הפכה לקלה יותר, תמציתית ויעילה הרבה יותר. פתאום התהליכים המתישים והמאיימים הפכו לנחמדים, מהירים וידידותיים…

הקשר עם דובדבן נשמר עד היום כשמעת לעת אנו משדרגים את המערכת בפונקציות חדשות בהתאם להתפתחות החברה"

מערכת מבית דובדבן

עושה את העבודה

במסירות והתמדה